Programy partnerskie

Klienci, dla których zdrowie finansowe jest istotnym elementem strategii zgłaszają się do nas, aby realizować szczególne inicjatywy. Zawsze z entuzjazmem podchodzimy do budowania partnerstw, jeżeli nasze wizje są spójne i możemy razem mieć większy wpływ na zdrowie finansowe Polaków.

Poniżej przykłady zrealizowanych programów.

Już dzisiaj napisz do nas, jeżeli chcesz w sposób szczególny inspirować swoich pracowników i klientów do pracy nad zdrowiem finansowym.

Realizacja projektu Content Marketing dla Sun & Snow

Sun & Snow to polska firma, która jest obecna na naszym rynku od 16 lat. Nie tylko buduje i sprzedaje nieruchomości wakacyjne w Polsce, ale ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu apartamentami wakacyjnymi. Ma dzisiaj w swojej pieczy ponad 2 tysiące takich nieruchomości w 39 lokalizacjach w całym kraju.

Nawiązaliśmy merytoryczną współpracę.

Mnie zależało aby oprzeć się na konkretnych przykładach i pokazać, jak teoria inwestowania w nieruchomości ma się do praktyki. Sun & Snow chciało z kolei pokazać czym różni się profesjonalne podejście poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, od podejścia, jakiego obecnie na rynku niestety pełno.
Wspólnie zrealizowaliśmy projekt polegający na przygotowaniu oraz opublikowaniu Poradnika Inwestora w nieruchomości wakacyjne.

Partnerstwo z FINANSOWEBLOGI.PL w zakresie dzielenia się wiedzą

Mateusz, który prowadzi finansoweblogi.pl chciał, aby w jednym miejscu zebrać informacje o najnowszych wpisach z najciekawszych polskich blogów finansowych. W agregatorze umieszczone są najlepsze blogi z dziedziny finansów osobistych, inwestycji czy blogów opisujących promocje bankowe. Od marca 2022 na portalu Mateusza możecie także znaleźć wpisy, które pojawiają się na mojej stronie. Zachęcam Was do odwiedzenia projektu finansoweblogi.pl i zgłębiania swojej wiedzy w zakresie finansów osobistych, inwestycji, nieruchomości etc.