Finansowe zdrowie

Skorzystaj za darmo z autorskiego narzędzia FRUCTUS i zbadaj swoje zdrowie finansowe

Zazwyczaj test wykonywany jest w mniej niż pięć minut. Odpowiedz na nieco ponad 20 dokładnie zaplanowanych pytań. Odbierz raport z prawidłowymi odpowiedziami oraz ocenę Twojego zdrowia finansowego.

Dlaczego warto wykonać ocenę zdrowia finansowego w narzędziu FRUCTUS?

Zaprojektowana przeze mnie ocena zdrowia finansowego FRUCTUS jest doskonałym punktem wyjściowym do rozpoczęcia pracy nad finansami osobistymi. 

Dla wielu osób, które zaczynają przygodę z finansami osobistymi już samo wypełnienie tej krótkiej ankiety spowodowało “moment a ha!” i zainspirowało ich do zmiany nawyków finansowych.

Praca z tym narzędziem okazała się idealna dla tych, którzy już wcześniej pracowali mocno nad swoimi finansami. Wyniki z narzędzia nadały im bowiem nowy, wzmocniony kierunek pracy.

Jakie doświadczenia z narzędziem FRUCTUS mają inni?

Poniżej kilka przypadków Klientów, którzy skorzystali z diagnozy zdrowia finansowego. Więcej o ich sytuacji możecie przeczytać w artykule na temat narzędzia FRUCTUS.

Spłukana Dorota miała oczywiście świadomość swojej trudnej sytuacji zanim przyszła do mnie. Ocena zdrowia finansowego pomogła kompleksowo uporządkować jej finansowy świat i skupić się na kilku kluczowych sprawach, aby wyprowadzić swoje finanse na prostą. FRUCTUS zainspirował Dorotę do eliminacji długów, budowy zdrowych nawyków finansowych, stworzenia rezerw.

Zwinny Mateusz nie miał wcale świadomości swojego zdrowia finansowego. Mateusz porównywał się z innymi w swoim środowisku a wszyscy jego mieli podobne nawyki finansowe i nikt nie robił z tego większego problemu. Ocena zdrowia finansowego pomogła kompleksowo uporządkować sytuacje. FRUCTUS zainspirował Mateusza do budowy dobrych nawyków finansowych, eliminacji długów oraz gromadzenia gotówki na inwestycję.

Przyspieszający Jakub jest był ostatniej prostej finansowego maratonu. Aby osiągnąć swoje ostateczne cele czyli wolność i bezpieczeństwo finansowe Przyspieszający Jakub skupił się teraz na nowych obszarach. Ocena zdrowia finansowego pomogła mu zyskać tą klarowność. FRUCTUS zainspirował Jakuba do rozbudowy źródeł dochodów, zwiększenia dochodów pasywnych oraz konsekwentnej reinwestycji dochodów pasywnych.

Sprawdź do czego Ciebie zainspiruje ocena zdrowia finansowego FRUCTUS i jaką dzisiaj rozpoczniesz transformację finansów osobistych.