Dla Ciebie

Inspiruje Polaków do rozwoju umiejętności finansowych, aby mogli cieszyć się wolnością, żyć bez stresu oraz aby mogli robić rzeczy, które ich inspirują.

Wierzę, że wszyscy mogą osiągnąć mistrzostwo w finansach osobistych. Kto finalnie je osiągnie zależy już tylko od wysiłku włożonego w budowanie praktycznych nawyków.

Dlaczego umiejętności finansowe są ważne?

Umiejętności finansowe są ważne dlatego, że są niezbędne do budowania oraz utrzymania zdrowia finansowego. Zdrowie finansowe to ogólna kondycja finansowa danego człowieka oraz brak stresu związanego z problemami o naturze finansowej.

Zdrowie finansowe obok kondycji fizycznej i psychicznej jest trzecim najważniejszym elementem ogólnego stanu każdego człowieka. Nie ma dobrego zdrowia finansowego bez ugruntowanych umiejętności finansowych.

Czego nie powiedzą Ci inni?

Twój finansowy sukces to w 80% umiejętności oraz nawyki a tylko w 20% wiedza.

Finansowy fitness to nie misja na marsa. Są natomiast finansowe zasady, których nie przeskoczycie, jeżeli chcecie osiągnąć w tej dziedzinie sukces.

Nie oszukacie finansowej grawitacji. Nie zbudujecie finansowego imperium na kredyt.

Zacznijcie swoją przygodę z finansową transformacją od pytania oraz odpowiedzi na pytanie: „dlaczego szukam zmiany w swoich finansach”.

Odpowiedź na to pytanie da Wam mocną motywację do konsekwentnych, skutecznych i długotrwałych działań w obszarze finansów osobistych.

Gdy już znajdziecie odpowiedź na swoje „dlaczego”

Każdą podróż, czy jest to podroż do wolności finansowej, czy też do świetnej sylwetki, zaczynamy od uchwycenia tego, z czym mierzymy się dzisiaj.

Na początku Twojej podróży do radykalnej zmiany w finansach należy wykonać pewnego rodzaju zdjęcie i dobrze je opisać.

Możesz wykonać to zdjęcie korzystając z darmowych narzędzi, które dla Ciebie przygotowałem.

Jakie darmowe narzędzia przygotowałem dla Ciebie?

Są trzy obszary, które stanowią fundament do budowania długoterminowego sukcesu w finansach osobistych. Są to zdrowie finansowe, nawyki finansowe oraz inteligencja finansowa. Dla każdego z tych obszarów przygotowałem darmowe narzędzie.

Gdyby więcej informacji było receptą na sukces to mielibyśmy dzisiaj bardzo dużo miliarderów z płaskim brzuchem.

Twoja głęboka finansowa transformacja

Dla kilku wybranych Klientów miesięcznie prowadzę indywidualny coaching finansowy.

Podobnie jak trener fitness czy coach sportowy pracuję razem z Tobą dla osiągnięcia konkretnego wyniku.

Nasz sport to finanse osobiste i w tej dziedzinie kreuje mistrzów.